22 721 01 55

 

 

Najbardziej naturalny sposób na odmłodzenie twarzy i wymodelowanie ciała dzięki swej efektywności , wszechstronności i bezinwazyjnemu działaniu

FOCUS RF to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Pierwsze efekty widoczne są już w połowie zabiegu.

Zabiegi FOCUS RF są przyjemne i wygodne w wykonaniu, a dla klienta całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Bardzo ważne jest również zastosowanie głowicy chłodzącej (-5-10°C), która pozwala na pracę w wyższych temperaturach nie powodując poparzenia.

 

JAK TO DZIAŁA ?

LIFTING

*RF – powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedź, czyli ich skrócenie w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy.

Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

MODELOWANIE

*RF – dostarczając ciepło do wybranej partii skóry , podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz . Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu.

RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe .

Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu.

Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych .

 

Zastosowania:

FOCUS RF WYKONUJE KORZYSTNE ZABIEGI ESTETYCZNE:

  1. Napinanie skóry
  2. Reformacja kolagenu, odmładzanie skóry, wygładzanie
  3. Kształtowanie ciała, odchudzanie
  4. Redukcja cellulitu
  5. Efektywne zabiegi na twarz i ciało

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress