22 721 01 55

Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjny, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, polegająca na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i relatywnie tania medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru. Od kilku lat na w nowoczesnych ośrodkach medycyny estetycznej na świecie zaczęto z powodzeniem stosować fosfatydylocholinę do modelowania sylwetki ciał

Na czym polega LIPOLIZA?

Fosfatydylocholina PPC to naturalny składnik naszego organizmu-lecytyna. W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podawane są w tkankę tłuszczową powodując rozpad trójglicerydów po zniszczeniu adipocytów (komórek tłuszczowych). Najczęściej lipoliza wykonywana jest w okolicach nadmiernych nagromadzeń tkanki tłuszczowej: podbródka i brody, policzków, brzucha, ud oraz pośladków.

Jak wygląda sam zabieg?

Dzięki zastosowanemu znieczuleniu i używaniu bardzo cienkich igieł zabieg jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów. Po zabiegu może pojawić się nawet duży obrzęk i utrzymujące się bolesne i piekące zaczerwienienie lub świąd czy drobne krwiaki. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych. Po wykonanym zabiegu można zaraz wrócić do pełnej aktywności. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach dwutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej,

Przeciwwskazania do LIPOLIZY

* Ciąża i karmienie piersią

* Infekcje skóry, szczególnie w miejscach podawania

* Patologiczna otyłość

* Padaczka

Efekty, jakie otrzymujemy po zabiegu to utrata kilku cm w obwodzie w miejscu podania preparatu. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą zwykle 2-3 zabiegi. Jeżeli natomiast tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być zdecydowanie większa.

 

LIPOLIZA TO JEDYNA BEZPIECZNA MEDYCZNIE A JEDNOCZEŚNIE NIEZWYKLE SKUTECZNA METODA USUWANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ!

Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 2 tygodnie.

Aby przyspieszyć efekty zaleca się wykonywanie masażu próżniowego.

Ekstrakt z karczocha

Od wieków karczoch Cynara Scolymus używany był w medycynie jako lek na schorzenia wątroby, czy pęcherzyka żółciowego.

Karczoch używany jest w celu zmniejszenia stłuszczenia wątroby, detoksykacji oraz zmniejszenia poziomu cholesterolu we krwi. Cynara / aktywny składnik ekstraktu zaliczany do kwasów polifenolowych/ ma działanie przeciwzapalne, ale również ma wpływ na enzym lipazę poprzez wspomaganie układu przenośników elektronowych / NAD, NADH2 i NADP, NADPH2/. Wpływa na metabolizm glukozy i lipidów. Hamuje syntezę cholesterolu i zwiększa jego przemianę do kwasów żółciowych. W wyniku tego procesu następuje obniżenie poziomu wolnego cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Karczoch przyspiesza procesy usuwania szkodliwych produktów przemiany materii poprzez zwiększenie wydzielania moczu, łatwiejsze utlenianie związków cukrowych, a także zmniejszenie poziomu związków tłuszczowych i cholesterolu we krwi. Działa oczyszczająco na organizm.

Wskazania:

* Cellulite

* Obrzęki

* Nadmierna tkanka tłuszczowa

* Scleroderma

Działania niepożądane / przeciwwskazania:

Nie stwierdzono żadnych efektów niepożądanych. Zapalenie skóry występowało jedynie po bezpośrednim kontakcie ze świeżymi liśćmi rośliny.

Diabetycy i ludzie z hipoglikemią powinni stosować ten produkt ze szczególną ostrożnością i pod kontrolą lekarską / należy monitorować poziom cukru we krwi/.

Nie należy stosować wyciągu z karczocha u osób z niedrożnością dróg żółciowych i z nadwrażliwością na karczoch.

Nie stosować podczas ciąży i karmienia piersią.

 

L- karnityna

L- karnityna jest aminokwasem niezbędnym przy transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondria, gdzie kwasy tłuszczowe są utleniane i przemieniane na energię w formie ATP.

L- karnityna jest niezbędna jako regulator w dotlenieniu kwasów tłuszczowych i także w całej przemianie tlenowej. Dlatego zwiększa efektywność przemiany tłuszczu w energię i eliminuje negatywne wpływy kwasu mlekowego przy wysiłku / redukuje jego akumulację/. Wspiera mięsień sercowy, stabilizuje system odpornościowy i pomaga ochronić tkanki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Wskazania:

* miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa

* cellulite

Efekty niepożądane / Przeciwwskazania:

Nie należy stosować u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.

Kofeina

Kofeina jest złożonym alkaloidem ksantyny / trimetyloksantyną / pochodzenia roślinnego. Możemy ją znaleźć w orzechach koli, kawie, herbacie nasionach kakaowca i innych.

Kofeina zwiększa lipolizę adipocytów poprzez hamowanie aktywności cyklicznego nukleotydu fosfodiesterazy, który jest odpowiedzialny za katalizowanie adenozyny do AMP. To aktywuje enzym lipazę i powoduje rozpad tłuszczów

Kofeina zmniejsza komórki tłuszczowe, pomaga zmniejszyć cellulite. Działa również moczopędnie / dzięki czemu pozwala usunąć nadmiar wody z adipocytów – to powoduje ich zmniejszenie/.

Wskazania:

· zlokalizowana tkanka tłuszczowa

· cellulite

Działanie niepożądane/ Przeciwwskazania:

Nie należy mieszać kofeiny z jakimkolwiek koktajlem zawierającym Johimbinę.

Nie należy jej również stosować u osób z chorobami serca i chorobą wrzodową żołądka.

Kofeina może działać ujemnie z litem

Nie należy stosować podczas ciąży i karmienia piersią

 

cennik:
cena zależy od ilości preparatu podane ceny są przybliżone
bryczesy
brzuch
plecy
uda
ramiona
pośladki
cena za partię ciała 600-1400,

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress