22 721 01 55

Magicznymi słowami są LONG-TIME-LINER Conture Makeup. Recepta na piękno, biorąc pod uwagę różnorodność zarysów twarzy. Nie chodzi już tylko o podkreślenie i wsparcie naturalnego piękna, ale o ukrycie obszarów skóry z problemami pigmentacyjnymi. Conture Makeup jest stosowany na całym świecie od 1987 roku. Tysiące zadowolonych klientek uznaje dziś, że nakładanie makijażu nie stanowi już dla nich żadnego problemu.

Gwarantujemy precyzję, perfekcję i styl. Motto, które przyświeca naszym działaniom brzmi: „Póki ty jesteś szczęśliwa, my jesteśmy szczęśliwi.”

Brwi – perfekcyjny kształt

Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak, brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Conture Makeup to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Najpierw należy dobrać odpowiedni kolor, który zostanie użyty do zarysowania konturów Twoich brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów brwi, specjalista LONG-TIME-LINER Linergist delikatnie tworzy wygląd pięknych włosów. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.

 

Oczy – pięknie podkreślone

Nareszcie kredka do oczu niepozostawiająca smug nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z LONG-TIME-LINER Conture Makeup Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs. Kredka do oczu Conture Makeup to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

 

Wargi – nienaganny kolor

Stosując LONG-TIME-LINER Conture Makeup najpierw wybieramy kolor z palety kolorów od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie, podkreślamy wargi dzięki Conture Makeup. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice „Full-Lip-Shading”, mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich wargi, aby nadać im perfekcyjnego kształtu i wyglądu! Po zakończeniu otrzymasz idealnie nałożony i stały kolor warg. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na sytuację.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress