22 721 01 55

Bądz nowoczesna i zmysłowa

VAVOOM to gama przeznaczona dla kobiet, które pragną pełnej objętości, seksownego uniesienia fryzury.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetyki

 

Design Pulse

Kreatywność. Pasja tworzenia. Trendy.

 

Poczuj w sobie pulsującą siłę nowej stylizacji MATRIX. Odkryj stylizację do stosowania na co dzień, która uwolni w Tobie kreatywność. Poczuj pasję tworzenia własnego stylu. Wyznaczaj trendy z kompletną gamą do stylizacji DESIGN PULSE.

 

TOTAL RESULTS

Total Results to przełom w profesjonalnej pielęgnacji włosów. Produkty tej gamy rozwiązują widoczne dla wszystkich problemy włosów oraz ukryte problemy, które tylko ekspert jest w stanie zdiagnozować. Jest to idealne narzędzie dla fryzjerów i stylistów, dzięki któremu można uzyskiwać doskonałe rezultatów w salonie, w przystępnej cenie.

Każda gama Total Results posiada podstawowe produkty do pracy w salonie, Ale oprócz tego każda z gam posiada Cuda Pilęgnacji, które dzięki swoim niezwykłym właściwościom, w ciągu zaledwie kilku sekund są w stanie sprawić cuda w pilęgnacji każdego rodzaju włosów, które doceni każdy klient.

 

MTRX11040030

TOTAL RESULTS -Amplify

MTRX11020086

Gama produktów Total Results Objętość dostosowana jest do potrzeb włosów słabych, delikatnych i pozbawionych objętości. Dzięki technologii 24HR Full Boost zawierającej proteiny i Pantenol, produkty tej gamy pozwalają uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy możliwe jest uniesienie włosów oraz zwiększenie ich objętości nawet do 24 godzin, a efekt ten uzyskany zostanie po użyciu szamponu, odżywki i Root Liftera.

 

 

 

MTRX11020068

TOTAL RESULTS- COLOR CARE

Gama produktów Total Results Kolor dostosowana jest do potrzeb włosów koloryzowanych, matowych i wysuszonych. Dzięki technologii Fade Guard zawierającej witaminę E oraz olejkom ze słonecznika, produkty tej gamy pozwalają uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy włosy stają się utrzymują blask i intensywność koloru nawet do 45 myć, a efekt ten uzyskany zostanie po użyciu szamponu, odżywki oraz Spray 12 Kolor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOTAL RESULTS- MOISTURE

Gama produktów Total Results Nawilżenie dostosowana jest do potrzeb włosów wysuszonych i matowych. Dzięki technologi FIBER GLOSS zawierającej glicerynę i olejek z moreli, pozwala uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy włosy stają totalnie odżywione oraz błyszczące. Lekka formuła o niskim pH rozplątująca włosy, pozostawiająca je miękkimi i błyszczącymi.

 

MTRX11020069

 

 

 

 

 

 

 

TOTAL RESULTS- Sleek

Gama produktów Total Results Wygładzenie dostosowana jest do potrzeb włosów trudnych w stylizacji i puszących się. Dzięki technologii 24H Smooth Repair zawierającej masło Shea oraz oliwę z oliwek, ta gama pozwala uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy włosy są wygładzone i cały czas pod kontrolą.

MTRX11020074

TOTAL RESULTS- Curl

Gama produktów Total Results Sprężystość dostosowana jest do potrzeb włosów puszących się i pozbawionych kontroli. Dzięki technologii Anti-Frizz zawierającej olejek Jojoba i proteiny pszenicy, produkty tej gamy pozwalają uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy włosy są sprężyste, a loki stają się podkreślone.

MTRX11020087

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress