22 721 01 55

MIKRONAKŁUWANIE  to zabiegi kosmetyczne, polegające na połączeniu mikronakłuwania skóry z pielęgnacją aktywnymi preparatami anti-aging. Są odpowiednie dla każdego typu skóry, a szczególnie polecane do skóry dojrzałej z wyraźnymi objawami starzenia się, takimi jak zmarszczki, pogorszenie owalu twarzy, utrata młodzieńczej jędrności, elastyczności i kolorytu.

Zabiegi są bezpieczne i skuteczne, dają szybkie i spektakularne efekty:
– wygładzenie zmarszczek i bruzd,
– poprawę jędrności, struktury skóry i owalu twarzy,
– zmniejszenie widoczności blizn, m.in. potrądzikowych oraz rozstępów skórnych,
– nadaje cerze świeży, promienny wygląd

. Mikronakłuwanie daje dwa różne, spektakularne efekty:

1. UJĘDRNIENIE SKÓRY

Zabieg indukuje syntezę nowego kolagenu, dzięki uruchomieniu procesu gojenia się mikrozranień naskórka. Jest to proces fizjologiczny, całkowicie naturalny, doskonale naukowo rozpracowany. Można powiedzieć, że mikronakłucie daje skórze sygnał: regeneruj się natychmiast! I ona sama wykonuje całe zadanie. Czynniki wzrostu stymulują aktywność fibroblastów, które są „fabryką” produkującą kolagen i elastynę.

2. ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI KOSMETYKÓW

Mikronakłuwanie wielokrotnie zwiększa (103 – 104 razy) penetrację składników aktywnych z kosmetyków aplikowanych w czasie zabiegów i podczas pielęgnacji domowej. Przez utworzone w skórze mikrokanaliki, cenne dla skóry cząsteczki biologicznie czynne wnikają do niej, pokonując nieprzepuszczalną zwykle blokadę warstwy rogowej naskórka

ZABIEG: 150-260 ZŁ (1H)

ROLLER DO ZABIEGU: 50 ZŁ

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress