22 721 01 55

 

oxybrazja wodno-tlenowa

Najbardziej zaawansowany, rewolucyjny System Tlenowej Hydro-Dermabrazji
Kolejny krok w nowych technikach stosowanych w kosmetologii.

Oczyszczanie i odżywianie skóry bezdotykowe z zastosowaniem soli fizjologicznej i czystego medycznego tlenu.

5 funkcji + komputer:

1. Komputerowe badanie stanu skóry i zapisywanie danych.
2. Oxybrazja tlenowo – wodna.
3. Mezoterapia ultradźwiękowa.
4. Peeling kawitacyjny.
5. Mikro-lifting twarzy i biustu.

Komputerowe badanie skóry twarzy i ciała zapewniające obiektywną, naukową ocenę jej stanu i zaawansowania zmian!!!

Komputerowa ocena stanu skóry twarzy za pomocą nowoczesnej, umożliwia ocenę zmarszczek, przebarwień, zmian naczyniowych, porów oraz stanu ogólnego skóry i najbardziej odpowiedni dobór zabiegów dla poprawy mankamentów. Mamy również podgląd zmian zachodzących w skórze w czasie kolejnych zabiegów.

Oxy Life O2– system tlenowej hydroterapii to najbardziej odkrywcza metoda odmładzania i rewitalizacji skóry. Oferuje on szeroki zakres możliwości. Wyzwala efekt naturalnej i samoistnej jej odbudowy oraz regeneracji. Terapia przeznaczona jest do wszystkich, nawet najwrażliwszych typów skóry. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się pozbyć zmarszczek, przebarwień lub też mają problemy z nadmierną suchością skóry, niedotlenieniem naskórka albo ich cera wydaje się być pozbawiona blasku. Hydro-dermabrazja świetnie działa również w przypadku zanieczyszczonej skóry czy uporczywego trądziku. Przy użyciu Oxy Life O2 wytwarzane są warunki sprzyjające do odradzania się skóry poprzez odpowiednio kontrolowane dostarczanie wody i tlenu, poprawy krążenia i stymulacji energii terapeutycznej w celu usuwania zmarszczek oraz poprawy wyglądu skóry.

Oxy Life O2 to:

* odmładzanie, regeneracja i rewitalizacja
* zwiększenie elastyczności, ujędrnienie
* dogłębne i bezdotykowe oczyszczanie skóry twarzy
* bezbolesne złuszczanie martwego naskórka
* dotlenienie skóry i poprawa jej metabolizmu
* nawilżenie, odżywienie i ukojenie skóry
* eliminacja nadmiernego rogowacenia naskórka, suchości skóry
* redukcja i spłycenie głębokich zmarszczek
* tonizowanie, wybielanie i poprawa kolorytu skóry
* zmniejszenie rozszerzonych porów, usunięcie zaskórników i zanieczyszczeń
* zmniejszenie wydzielania sebum
* usunięcie przebarwień
* spłycanie rozstępów
* likwidacja cellulitu
* likwidowanie lub spłycanie blizn
* przeciwdziałanie łysieniu
* dostarczenie tlenu bezpośrednio do komórek

Różnicę w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu. Cera staje się wygładzona i promienna, a efekt utrzymuje się ponad 7 dni. Aby poprawić wygląd drobnych lub głębokich zmarszczek, przebarwień skóry oraz cery trądzikowej, zaleca się przeprowadzenie serii 6 zabiegów (1 zabieg w tygodniu).

Mezoterapia pozwala na uzyskiwanie szybkich i oczekiwanych efektów odmłodzenia, poprzez zastosowanie odpowiednich preparatów podanych w określone partie twarzy i ciała. Redukuje starzenie się skóry i powstawaniu cellulitu. Przywraca jędrność i optymalny poziom odżywienia skóry.Idealna terapia dla całościowego nawilżania i ochrony skóry. Pozwala zwalczać wolne rodniki, ma łagodząco – kojący efekt na powierzchnię skóry. Hybrydowy kompleks substancji aktywnych składający się z kwasu hialuronowego, stabilnych form witamin A i E oraz wyciągu z białej herbaty doskonale kondycjonuje skórę. Specjalna formuła uwalniania substancji aktywnych umożliwia wnikanie ich w głąb skóry dając efekt odmładzania i rozjaśniania dla wszystkich typów skóry.

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na delikatnym, wstępnym oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. Sprzyja głębokiej regeneracji skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie, czego rezultatem jest – zauważalna w widoczny sposób – wyrównana i odświeżona powierzchowna warstwa skóry.

Mikro-lifting wykorzystuje odpowiednio dobrane impulsy elektryczne do stymulacji mięśni, dając widoczny efekt:
*podniesienie policzków
*poprawa owalu twarzy
*rozlużnienia mięśni mimicznych
*podniesienia biustu
*uniesienia łuków brwiowych

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress