22 721 01 55

Skóra mężczyzn różni się w zasadniczy sposób od skóry kobiet. Naskórek jest znacznie grubszy, silniej związany ze skórą właściwą, bardziej odporny, co związane jest z silnym rogowaceniem i zwiększonym wydzielaniem sebum. Stąd, ze względu na gospodarkę hormonalną (testosteron) skóra mężczyzn rzadko jest sucha a najczęściej spotykanym typem jest mieszana i tłusta. Pięlegnacja między innymi polega na nawilżeniu głębszych warstw naskórka, a także uelastycznieniu i regeneracji skóry drażnionej mechanicznie podczas codziennego golenia.
Oczywiście w dojrzałym wieku polecamy również zabiegi liftingujące i przeciwzmarszczkowe.

Thalgo- Ocean Treatment for Men to energetyzująco- nawilżający zabieg dla mężczyzn, przeznaczony dla skóry zmęczonej, zestresowanej, suchej, odwodnionej, potrzebującej regeneracji i witalności. Wystarczy poświęcić tylko 60 minut aby docenić zalety tego zabiegu.

 

Focus RF+ TO QULTOWY ZABIEG 2009 ROKU!

Zabieg również dla mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd i samopoczucie. Odmładza, ujędrnia, spłyca zmarszczki, nawilża i oczyszcza- to wszystko podczas jednego zabiegu . Niezmiernie relaksujący i przyjemny zabieg podczas którego niektórzy Panowie zasypiają. Efekt młodzieńczości już po pierwszym spotkaniu! Zapraszamy.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress