22 721 01 55

IMAGE Vital C facial 45 min\\ 220 zł – 300 zł

Wskazania : Trądzik różowaty, rumień, skóra wrażliwa, sucha , pielęgnacja skóry kobiet w ciąży, skóry palaczy. To witaminowy peeling, który można wykonywać wszystkim, niezależnie od rodzaju skóry. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.

Preparat poza 30% zawartością witaminy C, składa się z enzymów proteolitycznych pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jednak jego stymulujący wpływ dzięki witaminie C – obejmuje on pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry, jak również ochronę antyoksydacyjną. Dodatkowo w skład preparatu wchodzi kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne o działaniu antyoksydacyjnym.

By zaplanować serię zabiegów, należy ocenić stan i potrzeby skóry. Optymalna seria, to 3-6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni.

 

IMAGE Wrinkle Lift Treatment 60 min\\ 280 zł twarz, 

Wskazania: Wszystkie typy starzenia objawiające się na skórze, nierównomierna pigmentacja, sucha, szorstka w dotyku skóra, przetłuszczająca się skóra, trądzik zaskórnikowi.

To zabieg, podczas którego dochodzi do zdecydowanego złuszczania warstwy rogowej przy jednoczesnej silnej stymulacji skóry witaminą A. Peeling tworzy roztwór kwasu glikolowego i retinolu. Kwas glikolowy penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – tu retinolu. Witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku wpływa regulująco i usprawniająco na podziały i różnicowanie komórek w warstwie podstawnej, przyspieszając zaburzone procesy odnowy naskórka.

Ustalając serię zabiegów należy uwzględnić wskazania i dostosować ją do indywidualnych potrzeb skóry. Optymalna seria, to 6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni. W przypadku skóry z problemami trądzikowymi (wieku dojrzałego), pomiędzy zabiegami, można mechanicznie oczyszczać skórę wówczas eksfoliacja odbywa się co 2 tygodnie. Po zakończeniu całej serii, należy zachować profilaktykę zapobiegawczą wykonując zabieg co 4-5 tygodni.

 

IMAGE Lightening Lift Treatment 60 min\ 250 zł- 300 zł twarz

Wskazania: powierzchowne przebarwienia, plamy posłoneczne , nierównomierny kolor skóry.
To zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzania kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. Formuła peelingu opiera się na 50% roztworze kwasu mlekowego i 15% zawartości substancji rozjaśniających, m.in. kwasu kojowego oraz mącznicy lekarskiej zawierającej wolny hydrochinon.

Optymalna seria, to 6-9 zabiegów wykonywanych co 7 – 10 dni. W przypadku stwierdzenia głębokich przebarwień lub braku odpowiedzi po 6 zabiegu, należy powiększyć serię zabiegów. Po zakończeniu całej serii, należy zachować profilaktykę zapobiegawczą wykonując zabieg co 4-5 tygodni.

Po zabiegu, pacjent powinien stosować Total Skin Lightening Serum i SPF.

Zabiegi można łaczyć bądź stosować naprzemiennie z mikrodermabrazją, oxydermabrazją, kawitacją, oczyszczaniem manualnym. Każdy zabieg można dodatkowo wzbogacić poprzez wprowadzenie kwasu hialuronowego za pomocą mezoterapii bezigłowej.

Koszt 50 zł (twarz).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress