22 721 01 55

Skóra z wiekiem traci swą jędrność i gęstość głównie przez znaczny spadek produkcji kolagenu i elastyny. Aby temu przeciwdziałać zastosujemy kosmetyki zawierające cząsteczki kwasu hialuronowego wypychające zmarszczki od wewnątrz.

Pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny poprawia napięcie, nawilżenie i odżywienie skóry, łagodzi zmarszczki, modeluje owal twarzy oraz przywraca promienny wygląd.

Polecamy nie tylko zabiegi z zastosowaniem kosmetyków ale również urządzenia najnowszej generacji dzięki którym osiągniemy efekty operacji plastycznej bezinwazyjnie i bezboleśnie.

 

Dermalogica Exclusive Contour Treatment

Luksusowy zabieg poprawiający owal twarzy. Celem jest odnowa powierzchni skóry, wygładzenie zmarszczek oraz poprawa napięcia tkankowego i korekta owalu twarzy.

 

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym

Przeplatające się łańcuchy kwasu hialuronowego wypełniają przestrzenie między włóknami kolagenowymi zatrzymując wodę, działa on jak „molekularna gąbka”. Dzięki temu wygładza powierzchowne zmarszczki, zwiększa napięcie i nawilżenie skóry, umożliwia korekcję owalu twarzy. Zalecana seria 2-4 zabiegów co 3 -4 tygodnie.

 

LASER E-LIGHT

to najnowsze odkrycie w poprawianiu owalu, odmładzaniu skóry twarzy, szyji i dekoltu.

Używane do tego celu odpowiedniej długości fali pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu, równocześnie dochodzi do skracania i przebudowania włókien kolagenowych.

Fotoodmładzanie to seria zabiegów (4do6), wykonywanych raz w miesiącu.

Dzięki E-LIGHT zmienia się znacznie jakość skóry, poprawia się elastyczność i sprężystość. Dochodzi do znacznego spłycenia zmarszczek.

 

HIALUROX

Komórki kwasu hialuronowego są swoistą gąbką , wiążą cząsteczki wody powiększając w ten sposób przestrzeń komórkową, wypełniając zmarszczki.

Efektem zabiegów jest doskonałe nawilżenie i odżywienie skóry, wyraźne spłycenie lub zniwelowanie zmarszczek. Efekty widoczne są już po kilku dniach.

Warunkiem koniecznym do uzyskania efektów jest spożywanie 2 litrów wody dziennie w czasie trwania sesji oraz dzień przed zabiegiem. Aktywacja procesów Hialuroxu wymaga przeprowadzenia 6 zabiegów.

Wykonujemy 2 zabiegi tygodniowo. Sesje można powtarzać raz na pół roku. Zabieg jest przyjemny, bezbolesny, relaksujący .

Zabronione jest opalanie się w ciągu trwania sesji oraz 3 tygodnie po jej zakończeniu. Inne przeciwwskazania do zabiegu omawia kosmetyczka przy konsultacji do zabiegu.

 

Focus RF

Najbardziej naturalny sposób na odmłodzenie twarzy i wymodelowanie ciała dzięki swej efektywności , wszechstronności i bezinwazyjnemu działaniu.  *RF – powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedź, czyli ich skrócenie w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

Zalecana seria  5 – 10 zabiegów raz na tydzień.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress