22 721 01 55

Zmarszczki pod oczami, cienie, opuchnięcie powiek dolnych objawiające się woreczkami pod oczami…

Na tego typu problemy działamy zabiegami, które mają na celu stworzyć barierę ochronną przed odprowadzaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, nawilżyć i wygładzić delikatną skórę wokół oczu, oraz zabiegamiprzeznaczonymi do pielęgnacji wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

Często podsiniałe, zmęczone od pracy przy komputerze, otoczone coraz bardziej widoczną siateczką zmarszczek, zbierające się woreczki tłuszczu pod oczami czy opadające powieki?mała okolica oczu a tak wiele problemów, co zrobić botox czy operację – ani jedna ani druga opcja nie pomoże na wszystko i jakie będą tego skutki?
Najszybciej uzyskamy poprawę stosując zabieg Focus RF+.

Oprócz zagęszczenia skóry a tym samym zmniejszenie zmarszczek poprawi cyrkulację czyli usuniemy sińce i zmęczenie, a poprzez odpowiednią pracę urządzeniem na czole i łukach brwiowych podniesiemy powieki. Jeśli zaś zgromadziły się woreczki tłuszczu i nie wiadomo co z tym zrobić, fala radiowa w Focus RF+ na pewno jej usunie.
Nie trzeba też leczyć blizn po zabiegu bo ich nie ma, od razu widać efekt.

 

Hialurox

Jako zabieg nawilżający poprawi wygląd skóry wokół oczu po męczącej zimie,gdzie delikatna skóra jest narażona na wysuszenie / działanie ogrzewania w naszych domach/, czy po lecie wystawiana na promienie UV, pojawiają się nowe zmarszczki, a stare się pogłębiają.

Stosując serię 6 zabiegów lub jako zabieg pojedynczy jednorazowy, pozwolimy przywrócić naszym oczom promienny wygląd i młodość.

 

Zabiegi Thalgo

Pure Collagen Eye Pads – zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu potrzebującego głębokiego nawilżania oraz spłycenia drobnych zmarszczek. Zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, nawilżyć i wygładzić delikatną skórę wokół oczu.

Aquarelle – przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.

Polecany dla osób, które mają problem z tak zwanymi „workami pod oczami”. Seria 4-10 zabiegów poprawi wygląd oka i nasze samopoczucie.

Fundamental Wrinkle Control – zabieg przeznaczony jest do skóry dojrzałej, z widocznymi zmarszczkami, o obniżonej elastyczności, potrzebującej regeneracji, odzywienia i ujędrnienia.

Ma na celu opóźnienie procesu starzenia się skóry, spłycenie zmarszczek, pobudzenie produkcji kolagenu, poprawa jędrności i elastyczności oraz głęboką regenerację skóry.

Seria 6-12 zabiegów znacznie odmłodzi nasz wygląd i spłyci niechciane zmarszczki.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress