22 721 01 55

Zabiegi nawilżające potrzebne są skórze w każdym wieku, ponieważ brak wody w naskórku może powodować dyskomfort, uczucie ściągania oraz wiele zmian w prawidłowym funkcjonowaniu skóry.

 • Dermalogica zabiegi  z wykorzystaniem olejków esencjonalnych. Intensywnie nawilżające, dla skór odwodnionych, uszkodzonych przez słońce. Głęboko nawilżają, regenerują, poprawiają funkcjonowanie naturalnej bariery ochronnej skóry. Nawadniają, uelastyczniają, wzbogacają i odświeżają.
 • Hialurox zabieg polega na nieinwazyjnym wprowadzaniu kwasu hialuronowego, który ma zdolność wiązania bardzo dużej ilości wody w skórze. Już jedna sesja zabiegu Hialurox przywróci skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Nada twarzy świeży, młodszy wygląd, podczas gdy seria 6 zabiegów w widoczny sposób wygładza linie i zmarszczki, łagodzi objawy przedwczesnego starzenia się skóry, przywracając jej witalność i komfort, a efekt utrzymuje się kilka miesięcy. Można go wykonywać przez cały rok.
 • Injection Equipment – bezigłowa mezoterapia, połączenie trzech technik: mikrostymulacji, jontoforezy, pola magnetycznego daje znakomite efekty nawilżenia bez wkłuć. Uzyskujemy: zmniejszenie rozszerzonych porów, rozjaśnienie kolorytu skóry, złagodzenie zmęczenia, bladości, zmniejszenie obrzęków na twarzy, głębokie nawilżenie, zagęszczenie skóry i zmniejszenie zmarszczek, usunięcie zasinień, zmarszczek, obrzęków i worków pod oczami, detoksykacja i dotlenienie naczyń krwionośnych, miejscowe zmniejszenie nagromadzonego tłuszczu, zmniejszenie blizn i rozstępów , a to dzięki odpowiednio dobranym koktajlom, które wprowadzamy bez bólu.
 • IMAGE Vital C facial 45 min\\180 zł-260 zł

  Wskazania : Trądzik różowaty, rumień, skóra wrażliwa, sucha , pielęgnacja skóry kobiet w ciąży, skóry palaczy. To witaminowy peeling, który można wykonywać wszystkim, niezależnie od rodzaju skóry. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.

  Preparat poza 30% zawartością witaminy C, składa się z enzymów proteolitycznych pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jednak jego stymulujący wpływ dzięki witaminie C – obejmuje on pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry, jak również ochronę antyoksydacyjną. Dodatkowo w skład preparatu wchodzi kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne o działaniu antyoksydacyjnym.

  By zaplanować serię zabiegów, należy ocenić stan i potrzeby skóry. Optymalna seria, to 3-6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni.

 •  

  Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym to prawdziwa bomba nawilżająca dla każdego rodzaju skóry. Zatrzymuje wodę i działa jak molekularna gąbka.

 • Oxybrazja wodno-tlenowa nawilża i rozjaśnia skórę oraz mocno dotlenia.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress