22 721 01 55

Zmarszczki… nie są nam do szczęścia potrzebne. Zabiegi Dermalogica skutecznie wygładzają i regenerują skórę. Stymulują produkcję kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów.
Zabiegi regenerują skórę, redukują ilość i gładkość zmarszczek, wzmacniają właściwości biomechaniczne skóry, modelują owal twarzy, chronią przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, poprawiają jędrność i elastyczność skóry.

Age Smart Power Regeneration – zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry odwodnionej, przesuszonej . Ma na celu przywrócenie naturalnego płaszcza hydrolipidowego skórze, nawilżenie, spłycenie drobnych zmarszczek i przeciwdziałanie starzeniu się skóry.

Terapia Age Smart – zabieg przeznaczony jest do skóry dojrzałej, z widocznymi zmarszczkami, o obniżonej elastyczności, potrzebującej regeneracji, odżywienia i ujędrnienia. Ma na celu opóźnienie procesu starzenia się skóry, spłycenie zmarszczek, pobudzenie produkcji kolagenu, poprawa jędrności i elastyczności oraz głęboką regenerację skóry.

 

ZABIEG IMAGE MAX

Wskazania: Wszystkie typy starzenia objawiające się na skórze, nierównomierna pigmentacja, sucha, szorstka w dotyku skóra, przetłuszczająca się skóra, trądzik zaskórnikowi.

To zabieg, podczas którego dochodzi do zdecydowanego złuszczania warstwy rogowej przy jednoczesnej silnej stymulacji skóry witaminą A. Peeling tworzy roztwór kwasu glikolowego i retinolu. Kwas glikolowy penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – tu retinolu. Witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku wpływa regulująco i usprawniająco na podziały i różnicowanie komórek w warstwie podstawnej, przyspieszając zaburzone procesy odnowy naskórka.

Ustalając serię zabiegów należy uwzględnić wskazania i dostosować ją do indywidualnych potrzeb skóry. Optymalna seria, to 6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni. W przypadku skóry z problemami trądzikowymi (wieku dojrzałego), pomiędzy zabiegami, można mechanicznie oczyszczać skórę wówczas eksfoliacja odbywa się co 2 tygodnie. Po zakończeniu całej serii, należy zachować profilaktykę zapobiegawczą wykonując zabieg co 4-5 tygodni.

 

Focus RF+

Nic tak skutecznie nie walczy ze starzeniem się skóry i zmarszczkami jak zabieg radiofrekwencji.

Qultowy zabieg 2009 roku dostępny jest dla osób w każdym wieku.

U osób młodych, bez widocznych jeszcze zmian skóry, opóźnia pojawienie się zmarszczek i niedoskonałości związanych z mniejszą ilością kolagenu w naszej skórze. Powoduje odbudowę kolagenu, rozjaśnia wszelki sińce i plamy, nawilża i oczyszcza skórę.

U osób w wieku dojrzałym już przy pierwszym zabiegu widoczne są zmiany: skóra się zagęszcza, zmniejszają się „worki ” pod oczami, widocznie podciąga się owal twarzy, twarz promienieje, spłycają się zmarszczki, nawet te wokół oczu są wypełnionej jak po botoksie.

Skóra jest oczyszczona, nawilżona, łatwiej przyjmuje kosmetyki, które genialnie się rozkładają.

Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich osób dbających o swoją skórę, również tę wrażliwą, skłonną do podrażnień, nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Polecamy serię 5-10 zabiegów, co drugi dzień.

 

Hialurox

Zabieg poprzez wprowadzenie zimnym laserem kwasu hialuronowego pomaga w walce ze zmarszczkami. Spłyca je, wypełnia widoczne bruzdy, nawilża skórę i odmładza. Polecany w serii 6 zabiegów, 1 raz w tygodniu, szczególnie po silnym wysuszeniu skóry przez klimatyzację, ogrzewanie czy promienie UV.

Mezoterapia igłowa i mikroigłowa kwasem hialuronowym.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress